Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolosok, segítenétk lefordít...

Angolosok, segítenétk lefordítani 2 rövidebb szöveget?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Privibe küldöm, vagy ha kell leírom ide. 13 éves vagyok szóval annyira nem értek még hozza :)

2015. aug. 10. 14:40
 1/5 anonim ***** válasza:
hallgatlak
2015. aug. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Küldd csak.
2015. aug. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is küldheted:)
2015. aug. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nekem is :)
2015. aug. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Elküldtem mindenkinek de van egy kis hiba


- nincs 2.0 ...stb

Nah, ami ezután jön az nem kell csak a következő gondolat jeltől, így:


Windows Phone és a Shakes and Fidget


- nincs 2.0 )


- nem tudok a céhbe embereket hívni


- az angol és a magyar nyelv váltakozik


- dics. csarnok összevissza ugrál ( rákeresek valakire és 300-400 emberrel odéb dob ki de,volt már ez ezres nagyságrend is). Néha kimarad pár helyezés (7250 után 7834). Van amikor csak görgetek és visszadob.


- a leveleket nem lehet elolvasni csak ha 1 db van. Ugyanis csak a legfelsőt engedi megnyitni. Ahoz, hogy eltudjam olvasni az alsó leveleket is ki kell törölni a felsőt. Szóval ha van nyolc levelem mire mindet elolvasom lesz 1.


- ez inkább bug, annyira nem is zavar de azért leírom: megnézem valaki karakterét vagy épp arénázok egyet és amikor visszamegyek a saját karimba az ő képe van ott


- nem lehet sört venni


- nem lehet körlevelet küldeni


- nem jelzi a boszorkánytekercset a felszerelésen

2015. aug. 10. 16:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!