Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jó angolosok, letudnátok...

Jó angolosok, letudnátok fordítani?

Figyelt kérdés

Ki töltöttem egy tintapaca tesztet,csak ugye angolul van ,és nem értem az értékelést teljesen,persze nem veszem halál komolyan.


Sickness Quotient: 71%

Your "Sickness Quotient" of 71% indicates therapy may be useful.


Detailed Diagnosis


Interpersonal Insights

You have a positive attitude towards nearly everything, which is incredibly stupid and very annoying to those around you. You never give up and refuse to settle for less than the best. In other words, you're impossible to please and you never shutup.


Job Performance & Attitude

Your primary function at work is to serve as a bad example, but at least you do that very, very well. Although your work can upon occasion be very good, remember that even monkeys can be trained to do what you do. And they don't call in sick.


Personality Insight

Your personal motto is "Every day, in every way, I'm getting better and better." You must not have been saying this for very long.


2015. aug. 12. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Betegség hányados: 71%.

A 71%-os betegség hányadosod azt mutatja, hogy valamilyen terápia talán hasznos lenne.


Részletes diagnózis

Társas kapcsolatok bepillantás: Pozitív hozzáállásod van szinte mindenhez, ami kimondhatatlanul hülyeség és nagyon idegesítő azok számára, akik körül vesznek. Sosem adod fel, és nem éred be a legjobbnál kevesebbel. Más szavakkal: téged nem lehet kielégíteni, és sosem fogod be a pofád.

Munkahelyi teljesítmény és hozzáállás: Az elsődleges szereped a munkában, hogy rossz példaként szolgálj, de ezt legalább nagyon-nagyon jól csinálod. Bár a munkád alkalmanként nagyon jó tud lenni, emlékezz, hogy még a majmok is betaníthatók arra, amit te csinálsz. És ők nem jelentenek beteget.

Bepillantás a személyiségedbe: A személyes mottód „minden nap, minden módon jobb és jobb leszek”. Biztos nem mondogatod ezt túl hosszú ideje.



***---***

Ez rohadt jó, adsz egy linket, magamnak is megcsinálom! (Csak nem leszek olyan gárgyú, hogy publikáljam majd az eredményt.)

2015. aug. 13. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Linket! :D
2015. aug. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Közben meglett: [link]
2015. aug. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

* le tudnátok

* kitöltöttem


Üdv: egy jó magyaros :)

2015. aug. 13. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 macska101 válasza:

Kedves 1-es )

Te , ilyent ne csinalj !!! Probaltam amcsinak amcsi-nyelvre forditani , s egesz kisvaros szivbol utal !!!!!!!!

2015. aug. 13. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem, hogy kitölteni hogy sikerült ha az eredményt nem annyira sikerült lefordítani? :)

utolsó: miről beszélsz? o-o

2015. aug. 13. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jót nevettem, azt hittem rosszul fordítottam,de nem piskóta:)
2015. aug. 13. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!