Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Németre kéne lefordítani pár...

Vanda^^ kérdése:

Németre kéne lefordítani pár mondatot. Segitene valaki?

Figyelt kérdés

Én régen szertornáztam, kajakoztam és zumbáztam is. Szertornára 3 évig jártam. Voltam versenyen is. Nagyon szerettem ezt a sportot.

A kajakozást nem nagyon szerettem. Unalmasnak tartottam. A kajak inkább nyári sport. Télem is voltak edzések, de akkor nem kajakoztunk hanem csak bemelegítéseket csináltunk.

Zumbára 3 hónapot jártam. A két testvéremmel jártam zumbázni. Nagyon szerettük, de az ára miadt hagytuk abba. Túl drága volt hármunknak a jegy.

Most nem sportolok eggyesületnél. Sokat biciglizem. Biciglivel járok iskolába.

A szomszédban vannal lovak. Ha van időm akkor lovagolok is.

Nincs kedvenc sportolóm. Nem szeretem nézni a meccseket igy nincs ki motiváljon.



2015. szept. 23. 14:55
 1/3 anonim válasza:
Ha leírod te hogy gondolod, szívesen kijavítom, abban jobb vagyok :)
2015. szept. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Früher habe ich geturnt, bin Kajak gefahren und habe Zumba getrieben. Geturnt habe ich drei Jahre lang.


Ich war auch auf Wettbewerben. Diese Sportart mochte

ich gern

Das Kajakfahren mochte ich nicht besonders. Ich fand es langweilig. Das Kajakfahren ist eher ein Sommersport


Im Winter hatten wir auch Training, aber wir hatten nur

Einwaermübungen gemacht.

Zumba macht eich drei Monate lang mit meinen beiden Geschwistern. Wir haben das sehr gemocht, aber wir haben damit wegen dem Geld aufgehört. Es war für uns drei zu teuer

Jetzt treibe ich keinen Sport bei einem Verein. Ich fahre viel Rad. Zur Schule fahre ich auch mit dem Rad

In der Nachbarschaft gint es Pferde. Wenn ich Zeit habe, reite ich

Ich habe keinen Lieblingssportler. Ich mag keine Wettbewerbe schauen, deshalb gibt es niemanden, der

mich motivieren könnte

2017. ápr. 12. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jav

In der Nachbarschaft gibt es Pferde

2017. ápr. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!