Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez a spanyol mondat?

Mit jelent ez a spanyol mondat?

Figyelt kérdés

Inteligencia es lo que usas cuando ne sabes qué hacer.


Nagyjából értem, csak a vége nem világos. ...amikor nem tudod, mit csinálj, vagy amikor nem tudod, mit csinálsz? Vagy egyik se?


2015. okt. 25. 22:26
 1/10 anonim ***** válasza:

"Az intelligencia, hogy mit használ, ha nem tudod, mit kell tenni."


(Google-fordító)

2015. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
sosem értem azokat az embereket, akik google-fordítóval oktatnak ki. szerinted a fenti mondat helyes? ennyit fejből is megértettem.
2015. okt. 26. 11:27
 3/10 A kérdező kommentje:
és épp a fenti nem derül ki belőle, amit kérdezek. épp az nem derül ki, hogy ez most felszólítás vagy kijelentés.
2015. okt. 26. 11:28
 4/10 anonim ***** válasza:
A vége is tökéletesen világos, csak értelmezni kellene.
2015. okt. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
akkor megkérlek rá. mert amit ez alapján gondolok, hogy mire gondol a google-fordító, az nem lehet szerintem, mert akkor az usar ige mért nincs felszólító módban? tudsz spanyolul, vagy csak bemásoltad?
2015. okt. 26. 23:20
 6/10 anonim válasza:
Amikor nem tudod, mit csinálj. :)
2015. okt. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A előbbi voltam.Ha azt akarod mondani, hogy "nem tudod, mit csinálsz", akkor az no sabes qué hacES lenne :)
2015. okt. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Igen, ezt értem. Azt nem értem, miért usas. Miért nem felszólító. Mert az nem usa lenne?


Az intelligencia az, amit akkor használsz, amikor nem tudod, mit csinálj.

Vagy .... amit akkor használj, ha nem tudod, mit csinálj.


Az első tagmondat felszólítás?

2015. okt. 30. 21:22
 9/10 anonim válasza:
Nem felszólító, mert az ugye usa lenne itt meg csak simán jelenidőben ragozta tehát :Az intelligencia az, amit akkor használsz, amikor nem tudod, mit csinálj.
2015. okt. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Vagy csak simán: Az inteligencia az, amit használsz, amikor nem tudod, hogy mit csinálj.
2015. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!