Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angol rövidke fordítás segítség?

Angol rövidke fordítás segítség?

Figyelt kérdés

Készülök az angol dolgozatomra,s szeretném leellenőrizném a megoldásaimat.Az egyszerű/folyamatos múlt használatáról lenne szó.

A magyar szöveg a következő:

Tegnap reggel tízkor elhagytam az irodámat,és Mary Harlow szállodájához mentem.Amíg várakoztam a szálloda közelében,ittam egy csésze kávét és vettem egy újságot.11-kor megláttam Mary-t.Kijött a szállodából és jobbra fordult.Gyorsan lépkedett és cigarettázott.Tíz percen át követtem.Éppen belépett a Centrálzár Parkba,amikor meglátott.Egy pillanatig nézett,de nem állt meg.Néhányan hamburgert ettek a fák alatt,mások zenét hallgattak.Tíz perccel később egy férfi ült le Mary mellé,és beszélgetni kezdett vele.Amíg beszélgettek,három cigarettát szívott el.A férfi nem a férje volt.


Előre is nagyon köszönöm annak a nagyon kedves embernek,aki a segítségemre lesz!


2015. dec. 3. 16:14
 1/2 pipetta válasza:
0%
Yesterday morning at ten o'clock I left on my office and went to Mary Harlow hotel. I decided to wait until close to the hotel, I drank a cup of coffee and i bought a newspaper. 11 am when I saw Mary. She came out of the hotel and turn to the right. She walks quickly and smoking a cigarette. Just entered in the Centralzar Park, when she saw me. She looked me for a moment, but it not stop. Some eating burgers on the under the trees, other hear about music. 10 minutes later a man sat down next to Mary and he began to talk with him. Until talked, three cigarettes smoked. The man was not the her husband.
2015. dec. 4. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
At ten o'clock yesterday I left my office and went to Mary Harlow hotel. While I was waiting by the hotel I had a cup of coffee and bought a newspaper. At 11 o'clock I saw Mary. She left the hotel and turned right. She walked quickly, smoking a cigarette. I followed her for 10 minutes. She had just reached Central Park when she saw me. She looked at me for a moment but did not stop. Some people were having burgers under trees, others were listening to music. 10 minutes later, a man sat next to Mary and began talking to her. While they were talking, he smoked three cigarettes. The man was not her husband,
2015. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!