Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Tudnátok ajánlani olyan...

Tudnátok ajánlani olyan nyelvtanuló oldalt, ami ingyenes?

Figyelt kérdés
Olyan weboldal érdekelne, ahol lehet nyelvet tanulni, ingyenes, az lenne a legjobb, ha magyar lenne és úgy tanítaná a nyelvet. Mindegy milyen nyelv, mert sokat szeretnék megtanulni, legfeljebb, ha olyat linkeltek, amit nem szeretnék megtanulni, vagy nem szimpatikus, akkor megköszönöm és keresek másikat. Érdekelnek az ázsiai nyelvek, a spanyol, olasz, francia, német, angol, orosz. Megköszönöm a linkeket/segítséget. (youtube csatornát is linkelhettek) :)

2015. dec. 28. 19:52
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Ha van okostelefonod, akkor töltsd le a duolingo alkalmazást. Baromi jól tanít, viszont magyarról csak angolt tudsz tanulni, az összes többi nyelvet angolról tanítja, így első körben jó ha az angolt rendesen elsajátítod (én így csinálom).

Van egyébként neten is: [link]

2015. dec. 28. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, olyan kell, ami netről van, mert nincs hely az okostelefonomon. De gépről mindenképp csekkolom. :) (csak zárójelben jegyzem meg, hogy a felsorolásból a latin kimaradt. Próbálkoztam régi könyvek beszerzésével ismerőstől, akinek kötelező volt a latin, de neki csak gimnáziumi könyve van, ami ugye nem az alapoktól kezdi és orvosi szótára, de az meg nem érint, nem orvosnak készülök) :)
2015. dec. 28. 20:02
 3/28 A kérdező kommentje:
Egy kérdés: Itt csak angolul lehet tanulni? Egyébként bejön az oldal, kaptál zöld jelet. :)
2015. dec. 29. 00:32
 4/28 anonim ***** válasza:
100%

5 perc angol [link]


itt pedig egy csomó hasznos linket, infót találsz:


5 év 5 nyelv: [link]

2015. dec. 29. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
51%
Duolingónál nincsen jobb :D
2015. dec. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
Köszi! Hogy ti se maradjatok ki a jóból, én is találtam párat, majd belinkelem szép lassan. Ebből tanulom a koreai ABC-t. www.memrise.com Nagyon jó, mert mémekhez köti az írást, és hát ugye az ázsiai írás nem épp a legkönnyebb, és ez segít nekem, vizuális típus vagyok. :)
2015. dec. 30. 17:08
 7/28 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg ezt esetleg, ez angol alapfok:

https://www.youtube.com/channel/UCEOFD4QjKFcxnvZeWk7yPKg

2016. jan. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2016. jan. 1. 21:04
 9/28 anonim válasza:
100%
a quizletet tudom ajánlani ,de annyi hátrány van ,hogy neked kell gépelni.. de amugy egy nagyn jó szótanuláshoz való program(feladatokat állít össze,lehet játszani vele,van tanulós opció,és kitölthetsz neked összeállított teszteket.)(a rossz válaszokat javítja)
2016. ápr. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Köszi, ahhoz még nem értek, de szerintem helyette az Ankit fogom használni, vagy mindkettőt kipróbálom. :)
2016. ápr. 4. 08:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!