Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lenne valaki oly kedves, hogy...

Lenne valaki oly kedves, hogy ezt lefordítja?

Figyelt kérdés

Nagyon fontos lenne, örülnék neki ha valaki lefordítaná, mert sajnos nem valami fényes az angoltudásom :(

https://www.youtube.com/watch?v=W_4ShWJrJJA


2015. dec. 30. 08:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Az emberek azt kérdik, hogy vagy. Te azt feleled, jól. De nem vagy jól és ök ezt sosem fogják tudni. De én tudom, milten érzés az összetört sziv, és tudom, milten érzés egyedül lenni. Elkezdtem elhinni hogy nem voltam elég jó. Elkezdtem elhinni, hogy hiba voltam. És a félelem, amink van, egyedüllétbe küld minket (ezt se tudom megfogalmazni normálisan) . Ha ök nem kedvelnek téged akkor ki fog? Ha ők nem fogadnak el téged, akkor ki fog? Számít hogy' fejezed be. Erősen fejezed be? Gondolod, hogy van számodra remény? Sok alkalom van az életben, mikor elbuksz és úgy érzed nincs elég erőd felállni. Csak egy tény ami meggyőz téged hogy van másik esély újra felállni.


Nem vagyok egy fordítógép néha rohadtul nem találok magyarul jó megfogalmazást a mondatokra, ennyi tellett tőlem.

2015. dec. 31. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon nagyon szépen köszönöm! :) ment a zöld pacsi!
2016. jan. 11. 17:31
 3/3 anonim ***** válasza:
Szívesen! :)
2016. jan. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!