Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudja fordítani...

Valaki le tudja fordítani Spanyolra?

Figyelt kérdés
Szia,nagyon gyönyörű lány vagy és nem bírlak elfelejteni tudom hogy nem ismerlek úgy igazábol,de egy furcsa és egyben felemelő érzés fog el mikor rád gondolok.Egy álom válna valóra ha meg ismerhetnélek,de ez szinte lehetetlen.Ha szomorú vagyok rád gondolok mert a te arcod az egyetlen ami minden gondot elfeledtet velem.Lehet hogy soha nem olvasod el ezt a levelet de ha még is tudd hogy szeretlek,és tudd hogy ha rád gondolok boldog vagyok.

2016. jan. 30. 22:07
 1/4 A kérdező kommentje:
Előre is nagyon köszönöm annak aki letudja fordítani
2016. jan. 30. 22:11
 2/4 anonim ***** válasza:

hola

tú eres una chica muy bonita y yo no te puedo olvidarte. yo sé yo no conozco tú de una manera real pero tengo una sensación muy extran~o cuando penso a tú.


ez odáig van hogy rád gondolok :D majd később még gondolkozok ha lesz kedvem.

2016. jan. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi :)
2016. jan. 30. 22:30
 4/4 anonim válasza:

Nem tudom, mennyire aktuális még, de megpróbálkoztam vele. Lehet, nem tökéletes, de valami ilyesmi:

¡Hola! Eres una chica muy bonita, y no puedo olvidarte. Sé que no te conozco tanto, pero siento algo muy extraño y acojonante cuando pienso en ti. Si pudiera conocerte, mi sueño haría realidad, pero es casi imposible. Cuando estoy triste, pienso en ti, porque tu cara es la única que me hace olvidar todos mis problemas. Es posible que nunca leas esta carta, pero cuando la vas a leer, querría que sepas que te amo y estoy feliz cuando pienso en ti.

2016. febr. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!