Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » "Ez melyikünk pólója? "...

"Ez melyikünk pólója? " Mondat hogy van angolul?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat ha lesznek!

2016. febr. 18. 22:46
 1/9 anonim ***** válasza:

off:Mindig elkeseredek,hogy ilyen egyszerű kérdésekre nem tudom a választ,annak ellenére,hogy sok dolgot megértek :(


Ezért jó,ha más kérdez néha..

2016. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
De amúgy ilyesmire tippelnék: Which of us has this T-shirt.
2016. febr. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
Legegyszerűbb: Who's got this T-shirt?
2016. febr. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
78%
Whose T-shirt is this?
2016. febr. 19. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Which one of us does this T-shirt belong to?
2016. febr. 19. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

wohh nagyon szépen köszönöm mindenkinek ^^ Első válaszoló, én 2015 nyár óta tanulok angolul, már előtte is ismertem szavakat és sokat megértek de nem tudok összerakni, ezért szerintem ne keseredj el mert ez szinte mindenkivel így van!

mégegyszer köszönöm a válaszokat!

2016. febr. 19. 20:17
 7/9 anonim ***** válasza:

Annak a ...-nak, aki lepontozott ajánlanám figyelmébe ezt:

[link]

2016. febr. 21. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Crisopher: A "Who's got this t-shirt?" két dolgot jelenthet. Az egyik az, hogy "Kinél van ez a póló?". Ami mondjuk eleve értelmetlen kérdés, mert ha ott van a kezedben, akkor nyilván nálad van! A másik pedig, amit jelenthet, hogy "Kinek van ilyen pólója?" Egyik sem az, amit a kérdező kérdezett. :)


A 4-es válaszoló válasza a helyes, egyébként, az azt jelenti, hogy "Melyikünké ez a póló?"


Az 5-ös is helyes, csak az körülményesebben van megfogalmazva. Magyarul körülbelül annyit tesz, hogy "Kihez/Melyikünkhöz tartozik ez a póló?" Hétköznapi beszédben ritkán fogalmazunk így, magyarul is, angolul is. :)

2016. febr. 21. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ja, hát nekünk még tanították iskolában ezt a formulát. Rohadt jó, hogy mindenki ilyen okos, de nekünk ezt tanították.
2016. febr. 21. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!