Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ismer valaki kínai közösségeke...

Imre777 kérdése:

Ismer valaki kínai közösségeket vagy kínai személyeket személyesen?

Figyelt kérdés
Tud/ismer valaki olyan kínai közösségeket vagy kínai személyeket személyesen, akik abban tudnak segíteni, hogy kínaiakkal fel lehessen venni személyes kapcsolatot?

2016. febr. 26. 00:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Én a helyi kínai ruházati boltba járok be napi szinten. Egy kínai házaspár nemrég nyitotta a ruhaboltot a városban. 2 éve tanulok kínaiul, és mióta ők itt vannak, többet tanultam, mint az elmúlt két évbe. Nagyon sokat segítenek, mesélnek kínáról, a kultúrál, megszoktak hívni vacsorázni, ahol igazi kínai ételeket csinálnak (én is hívtam már meg őket hozzánk, igazi magyar kajákat csináltam nekik), egyszóval nagyon jó barátok lettünk, jövő hónapba mennek haza pár hétre kínába és elvisznek magukkal, már alig várom.
2016. márc. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!