Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki leforditana nekem...

Trixi12345 kérdése:

Valaki leforditana nekem nemetre? Nem kell szoszerint, csak ertelmes legyen.

Figyelt kérdés
A kakas kapirgál, emiatt szomorúságában kidől a sövény, eztán a szarka kitépi farkát, a diófa lenyesi ágait, gallyait, az őz koma elüldözi két kisfiát, a kút vérré változtatta a vizet, Sára néne szétveri a fején a dézsát, anyja falra keni a kovászt, ura leberetválta szakállát, fia levágta volna mind a 4 ökrük lábát, ha közbe nem jött volna egy katona, aki sikeresen megtudta állítani ezt a bugyuta láncreakciót

2016. márc. 19. 23:15
 1/8 anonim válasza:
Mit szívtál, én is kérek
2016. márc. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Der Hahn kapirgál, Traurigkeit verursacht in der Hecke fällt, Danach, Elstern zieht seinen Schwanz, Walnuss stutzen Äste, Zweige, Hirsche Kumpel verjagt zwei kleine Söhne, das Blut des gut drehte das Wasser auf Sara Tantchen zertrümmerte den Kopf der Wanne, schmiert seine Mutter Wand den Sauerteig , Herr leberetválta Bart, hatte seinen Sohn alle vier Rinder Bein getötet, während Sie kein Soldat gewesen wäre, die erfolgreich gelernt hat, diese dumme Kettenreaktion zu stoppen
2016. márc. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem tucc aludni?

jaa buliba vagy? jó az áru mi? honnan szerezted.? nekem is kéne

sok itt a sárkány a szobába repkednek de itt nem germán hanem francia nyelven

2016. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
2-es google fordító?xdd
2016. márc. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
kulcs szavakból hiányolom a heroint, narkó. fű. drog. kábítószer, LSD
2016. márc. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beallva :D ez a nemet hazim :)
2016. márc. 19. 23:31
 7/8 anonim válasza:
Én nem. Bocsi :/
2016. márc. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Ej ha.:)
2016. márc. 20. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!