Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Van saját magad által kitalált...

Van saját magad által kitalált mesterséges nyelved? Mire használod?

Figyelt kérdés

2016. márc. 30. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt valamikor, egy fantasy regényhez, amit akkoriban írtam, de már nem használom.
2016. márc. 31. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
nekem van, de csak szorakozasbol. Ez kicsit olyan, mint a muveszet, meg van aki ebbol meg is el, pl. aki a Na'vit meg a Dothrakit csinalta.
2016. jún. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Ay carramba! ***** válasza:
100%
Igen, épp most csinálom! Minden létező nyelv furcsa, nehéz szabályait gyűjtöm össze, és egybeolvasztom őket. A legnehezebb nyelvet akarom megalkotni!
2017. ápr. 9. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az jó, de legyen nehezebb, mint az ithkuil nyelv (mesterséges nyelv, amit az alkotója sem képes megtanulni) vagy a tuyuca indián nyelv (a legnehezebbnek ítélt természetes nyelv) :D
2017. ápr. 10. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ay carramba! ***** válasza:
100%
Hmhehe...! Biztosítalak, hogy megtanulhatatlan lesz! Mivel ismerem ezt a kettőt, így már még inkább nem! HAHA!
2017. ápr. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Több nyelvtervezetet is kidolgoztam-pontosabban csak nyelvtanokat,szókészlet nélkül.Az egyiknek épp most dolgozom a részletein.Pl.:Del tas bund hat.-Ő jó ember.
2017. aug. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nekem van saját nyelvem, hasonlít a csehre, de aki beszél csehül annak egyből feltűnik, hogy a kiejtés teljesen eltér.

Az ábécém cirill, latin betűs, az ószlávra emlékeztet.

А Б В Г Д Ђ Є Ж З І И Й К Л Љ М Н Њ О П Р Þ С Т Ћ У Ф Х Ц Ч Џ Ш Щ Ъ Ы Ь Ѣ Ѥ Ю Я Ѧ Ѩ Ѫ Ѭ Ѯ Ѱ Ѳ Ѵ.

A Á Ä B C Č CH D Ď DŽ E É Ě F G H I Í J K L Ľ M N Ň O Ó Ô P R Ř S Š T Ť TH U Ú V W X Y Ý Z Ž.


ÁBÉCÉ-АБЕЦЕДА/ABECEDA/

CIRILL ÁBÉCÉ-ЦИРИЛЛИКА/CIRILLIKA/

2020. jún. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!