Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le tudná nekem fordítan...

Valaki le tudná nekem fordítani a képen látható szövegeket?

Figyelt kérdés

[link]

Egyáltalán nem tudok németül sajnos, valamint a szöveget google fordítóval lefordítván sem megyek túl sokra, így azt is megköszönném ha angolra vagy magyarra le tudná valaki fordítani.



2016. máj. 8. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:

tedd be a Nyelvtanulás -ba

ott leferdítik neked :)

2016. máj. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi, megpróbálom! :)
2016. máj. 9. 00:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Készen is lehet venni napelemes töltőt, jobban jársz vele.
2016. máj. 9. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
A kész napelemes töltők gyenge pontja az akkumulátor. Már három készüléknél adódtak gondok, közülük kettőnél (Energizer) lettek akkumulátoros problémák. A Conradnál van olyan amelyik akkumulátor nélküli, ezen gondolkozom, de még nem döntöttem.
2016. máj. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Készen is lehet venni napelemes töltőt, jobban jársz vele."


Akkor úgy írom hogy e értsék félre, mert már a válaszoló máshol jár, szóval töltés vezérlőről van szó, amit lehet készen kapni.

[link]

Úgy gondolom hogy a kérdező nem jártas az elektronikában, illetve nem annyira hogy a német terv alapján megcsinálja.

Ugyanis ha valóban értene annyira az elektronikához, nem okozna gondot az idegen nyelvű magyarázó szöveg.

Ez a töltésvezérlő olcsóbban kijön mintha maga próbálná összehozni és még ráadásul működik is.

Benne van az akku és a cella védelme. A német kapcsolás is biztosan nagyon jó, de csak akkor ha minden a helyén van, de speciel még egy panelrajz sincs hozzá hogy össze lehessen rakni.

Ha nem akar két hetet várni arra hogy 1700 forintért megvegye, akkor a vateráról is megkaphatja dupla áron.

[link]

2016. máj. 9. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Szeretném a ködöt oszlatni... jártas vagyok az elektronikában, de a német nyelvben nem, és ez a kézi a rajz a kézírással maga a borzalom. Az eszköz készen van, javítani kaptam meg, mivel túltölti az akkumulátort, és a kívánt végfeszültség 13,8V lenne a 15V környéke helyett. Minden potméterről tudnom kéne hogy mit csinál, mert el lettek állítva és a tekergetésnek semmi hatása nincsen nem mellesleg.
2016. máj. 10. 04:29
 7/9 anonim ***** válasza:

A "Max lade" az egyetlen potméter a kapcsolásban.

állítani úgy tudsz ha szétkötöd a készülék bemeneteiről az akkut és a napelemet, tekersz és összekötöd.

[link]

[link]


Egy menet kb. egy volt, jobbra tekerve növekszik, balra csökken.

2016. máj. 10. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Eddig jobb fölül azt a "VDR"-t is potinak néztem, de ettől függetlenül kellene lennie W1 és W3-nak is, mind SMD trimmer poti a kapcsolásban.


A solar panel helyére változtatható feszültségforrást kapcsoltam, az akku helyére pedig egy kondenzátort és vele párhuzamosan egy LED DVM-et. Akárhová tekerem a potit, semmi hatása.

2016. máj. 10. 22:29
 9/9 A kérdező kommentje:

[link]

Egyébként így néz ki a nálam lévő belseje...

2016. máj. 10. 22:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!