Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Az alabbi szoveget valaki aki...

Az alabbi szoveget valaki aki jol tud nemetul, nem tudna leforditani?

Figyelt kérdés

Az en hetvegem (cim)

Altalaban a barataimmal szoktam tolteni a hetvegemet,vagy ok jonnek hozzam vagy pedig en megyek hozzajuk.Ha ez nem igy van akkor a szuleimmel elutazunk valahova,vagy csak szimplan egyutt toltjuk a hetveget.Ha a szuleim dolgoznak akkor filmezni szoktam,vagy angolt szavakat tanulni,mert nagyon szeretem az angolt.Anyukamnak is szoktam segiteni a hazimunkaban szombatonkent.Vasarnap estenkent tanulok,vagy ha nincs kedvem akkor meg csak bepakolok es megyek aludni.Igy telik egy hetvegem.



2016. jún. 7. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Aki jól tud németül, az le tudja fordítani, feltéve, ha magyarul is tud.
2016. jún. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Oke,koszonjuk az okoskodast.Valaszinuleg ha ezen az oldalon jarsz tudsz magyarul ;)
2016. jún. 7. 17:32
 3/5 A kérdező kommentje:
Valaki mas aki tenyleg tud segiteni?
2016. jún. 7. 17:33
 4/5 anonim ***** válasza:
en kijavitom, ha legalabb megprobalod, de nem fogom megirni egy az egyben a hazifeladatodat. Szoval tessek probalkozni, igy semmi ertelme
2016. jún. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mar megirtam,de azert koszi.
2016. jún. 12. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!