Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ebben az arab nyelvű rádióadás...

Ebben az arab nyelvű rádióadásban mit mondanak?

Figyelt kérdés

[link]


A vétel helye Békés megye, ez több ezer km-ről jöhetett. Nyáron az FM sávban gyakoriak az ilyen vételek 1000-2000 km távolságról.



2016. júl. 29. 08:16
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ez az iszlám állam. Az elején az ő zenéjüket lehet hallani. Rémélhetőleg már nem sokáig tudod venni.
2016. júl. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem én vettem, egy szakmai fórumon írták! ez durva, mamám Kiskunhalason lakik, és mondta már nekem, hogy idén kétszer is "arab éneklés" zavarta az újvidéki rádiót, az is 92.5!

Én itthon eddig csak spanyolokat vettem ilyen nyári terjedéssel.

Azt érted, mit ugatnak benne?

2016. júl. 29. 09:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Hál' istennek nem. lol Valószínűleg hirdetik az igét. Miért kell levágni másoknak a fejét, meg ilyesmi...
2016. júl. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Meg a melegeket a tetőről tobálni, hogy bejuthassanak a mennyországba.
2016. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én csak a beköszönést ismertem fel, az "Isten békéje, kegyelme és áldása legyen veletek"

mintha bármilyen isten szentesítené azt, amit ezek a görények művelnek...

2016. júl. 29. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ez tényleg a mocsadék iszlám állam rádiója. Én beszélek arabul és meghallgattam a hangfelvételt. Ez egy hírösszefoglaló és a bemondó felsorolja egy csütörtöki nap híreit, hogy hol mennyi ember halt, vagy sebesült meg, hány tagjuk vesztette életét, beszél a "keresztes erők bombázásáról", ez alatt az amerikaiakat érti valószínű, vagy mindenki mást aki a beteges államuk ellen harcol... Vérlázító, hogy nem tiltják be a rádiójukat. Ők az iszlám legnagyobb ellensége.
2016. nov. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
r0hadna mind a pokol mélyén
2016. dec. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!