Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Jó angolosok valaki lefordítan...

Jó angolosok valaki lefordítaná nekem? Többi lenn.19/L

Figyelt kérdés

Pegazus légitársasággal utazok, de sajnos változtatnom kell az időpontom. Az angolom nem valami jó, így nem nagyon értem mi történik a +20 kg poggyásszal ha megváltoztatom a dátumot. Lefordítaná nekem valaki, mik a feltételek? Itt van a link, a 7. pont az.

[link]


Nagyon köszönöm!



2016. júl. 29. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyszerűen másold be ide a hetedik pont szövegét, mert a link csak a kezdőoldalra mutat és ne nekünk kelljen már megkeresni!
2016. júl. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Bocsi! Ha tudom hogy nem jó, természetesen előbb javítom, nem is vártam el senkitől, azt hittem rögtön oda irányít...


Itt a szöveg:


7. As well as the change fees charged below, any difference between the new fare and the original one must also be paid. Refunds are not possible if the new fare is cheaper than the original one. The service charge is non-refundable on cancellations. When tickets are reissued, Advantage and Extra Packages are converted into an Eco Packet and transferred to the new flight. Any price difference is refunded. Current Extra Package cancellation and reissue rules are valid for passengers who have an Extra Package.

2016. júl. 29. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
7. Alább felsorolt díjakon kívül, a régi és az új ár különbségét is ki kell fizetni. Nincs visszatérítés ha az új jegy az eredetinél olcsóbb.Lemondás esetén a szolgáltatási díj nem visszatérítendő. Az újra kibocsátott jegyek esetén, az Advantage és Extra Packages -ből Eco Packet lesz és éttevődik az új járatra. Az árkülönbséget visszafizetik. A jelenlegi Extra Package lemondási és újrakibocsátási szabályok vonatkoznak az Extra Package-s utasokra.
2016. júl. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Már csak azt kéne tudnom mi az isten az az eco packet :))))
2016. júl. 29. 20:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Eco packet=gazdasági csomag...legalábbis hirtelen nem tudtam máshogy lefordítani. :D
2016. júl. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!