Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha több évet töltessz idegen...

Ha több évet töltessz idegen nyelvű területen, akkor tényleg megtanulod azt a nyelvet (angol) egy idő alatt?

Figyelt kérdés

2016. aug. 22. 00:43
 1/5 anonim ***** válasza:
92%

Az attól függ hogy mennyire vagy rákènyszerítve a használatára.


Pl én azért tanulom a nèmetet nehezen bècsben mert munkában minden kollèga magyar, a hivatalos ügyeket (doki, hivatalok, lakás bèrlès, stb) meg angolul intèzem, mert az folyèkonyan megy. Szóval nem nagyon vagyok rákènyszerülve a nèmetre.

2016. aug. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Én 4 éve tanulom az angol nyelvet, a franciát 1 éve. Az életemet vagy az Egyesült Államokban vagy Angliában, Skóciában képzelem el, azért kérdeztem.
2016. aug. 22. 01:16
 3/5 anonim ***** válasza:
hány éves vagy kérdező?
2016. aug. 22. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
A kérdező életkora 15 év 2 hónap 17 nap.
2016. aug. 22. 16:49
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha napi szinten, az élet számos területén használsz egy nyelvet, akkor természetesen fejlődik a nyelvtudásod. Mit értesz azon, hogy "megtanulni egy nyelvet"?
2016. aug. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!