Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Skype-on keresztüli nyelvórána...

Skype-on keresztüli nyelvórának van értelme?

Figyelt kérdés

Sajnos a lakóhelyem közelében nem tudok megfelelő nyelvtanárt találni a nyelvből, amit tanulnék.


Viszont távolabb találtam olyat, aki vállal Skype-os oktatást.


Van valakinek esetleg tapasztalata, hogy Skype-on keresztül lehet-e hatékonyan együtt dolgozni a nyelvtanárral?



2016. okt. 8. 17:10
 1/5 anonim ***** válasza:
25%
Hááát, necces szerintem. Jobb személyesen, az biztos. Hogy skype-on mennyire megoldható, hát az rajtatok is múlik mondjuk. De ha tudnál valakit a közeledben inkább, az jobb lenne.
2016. okt. 9. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tanárként van tapasztalatom. Teljesen jól működik a skype-os tanítás. A tananyagot előre, e-mailben küldöm, a házit is e-mailben kapom. Az óra ugyanúgy zajlik, mint egy hagyományos óra. Látjuk egymást, halljuk egymást, ha megszokja az ember, már észre sem veszi. Korábban volt olyan tanítványom, aki oda vissza több mint 1 órát utazott egy nyelvóráért. Így meg otthonról tud tanulni.
2016. okt. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Sajnos 90 km-es körzetben nem tudok nyelvtanárról, mert ritka nyelv.


Ennyit azért meg egy óráért nem utaznék.

2016. okt. 9. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút van értelme. Én már elfogyasztottam néhány nyelvtanárt, és most azt kell mondanom, megtaláltam a létező legjobbat és kint él külföldön, csakis skype-on tudunk tanulni. Ugyanúgy megkapok tőle minden anyagot, annyi hogy nekem kell kinyomtatni, de bőven megéri hogy ezt a költséget nem az utazásra fordítom, az időről nem is beszélve. Néha a skype szakadozik egy kicsit, de annyira gyakran nem. Tanultam középiskolában, 2 tanfolyamra is bemászkáltam, van rajta kívül egy másik skype-os nyelvtanárom is, mert most fontos hogy minden nap tudjunk beszélgetni, de mondom, ennél a tanárnál jobb tanárom nem volt még soha.
2016. nov. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Van ertelme! Nekem bevalt.
2018. jún. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!