Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nem tudom jó-e a kategória;...

Nem tudom jó-e a kategória; de le tudná ezt nekem fordítani valaki? Nem vagyok benne biztos, hogy jól értem e.

Figyelt kérdés

According to EU legislation, no rabies vaccinations count that were given prior to a microchip being implanted. This particular arrangement that the USDA posted on their website is not included in that legislation, but it likely was confirmed prior to posting.


Köszönöm


2016. nov. 12. 05:42
 1/2 Vree ***** válasza:
100%
Az EU-jogszabály szerint egy olyan veszettség elleni oltás sem számít, amit a csip beültetése előtt adtak. Ez a konkrét (rendelet/rendelkezés/megálapodás, de lehet egy sima bármit jelentő főnév, úgymint: előkészület/intézkedés/stb.), amit az USDA feltett az ő honlapjukra, nem foglaltatik benne a jogszabályban, de valószínűleg leellenőrizték/megerősítették, mielőtt kiírték oda.
2016. nov. 12. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 13. 00:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!