Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ez hogy van angolul?

Ez hogy van angolul?

Figyelt kérdés

Én nem követem a mai divatot. Mindig olyan ruhákat veszek fel amik nekem tetszenek. Nem bírom ha valaki megmondja hogyan öltözködjek. Úgy gondolom hogy a tetoválás nem rossz dolog. Ha idősebb leszek én is szeretnék egy tetoválást a kezemre de persze ennek is vannak határai. Szerintem az már túlzás ha valakinek az egész testét tetoválás borítja. A piercing viszont nem tetszik. Vannak olyan emberek akiknek jól áll de attól még nem preferálom.


Úgy gondolom a diploma fontos ha valaki komoly és jól fizető munkát szeretne. Nem szabad elítélni a szakmunkás embereket hiszen ők is ugyanolyan emberek csak más munkával, más körülményekkel és ezért nem szabad őket lenézni és egy diplomás embert nem kell dicsőíteni . Az életben fontos szerepet kap a munka de nem kell túlzásba vinni hisz azért dolgozunk hogy élhessünk és nem azért élünk hogy dolgozzunk. Szóval szerintem a család sokkal fontosabb mint a munka vagy a pénz. Mit sem ér a pénz ha nincs kivel megosztani.



2016. dec. 3. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
37%
Mit fizetsz...?
2016. dec. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
37%
Ingyen fordítás kellene? :)
2016. dec. 3. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
37%
Na ezt nem fogja senkise lefordítani :D még egy 2 anyanyelvű sem. Ingyen? :D Erre csak a google fordítót ajánlanám.
2016. dec. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!