Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki lefordítaná ezt nekem...

Valaki lefordítaná ezt nekem németre?

Figyelt kérdés
Szerettem volna egy olyan fiút,aki nagyon szeret engem, és én is őt, akiben megbízhatok, aki mellett nyugodt és boldog lehetek, és a felesége leszek.Szerettem volna 2 gyereket. Lehetőleg egy fiút és egy lányt!Szerettem volna egy olyan munkát, amit élvezek, amiben kiteljesedhetek. Szerettem volna, ha a szüleim velem vannak egészségben, szeretetben, boldogok az unokáikkal. Szerettem volna, ha olyan emberek vesznek körül, akik igazán a barátaim! És szerencsére , ez mind sikerült!

2016. dec. 12. 19:29
 1/4 Schein Kata ***** válasza:
28%
Ich würde einen Jungen haben mochte, die mich wirklich liebt, und ich in ihm, dem ich vertrauen kann, die es werden entspannt und glücklich nächsten ist, und seine Frau haben zwei Kinder leszek. Vorzugsweise wollte ein Junge und ein Mädchen, ich einen Job, die Sie genießen, die mich auszudrücken. Ich hätte mir gewünscht, wenn die Eltern gesund sind, in mich verliebt, glücklich für ihre Enkelkinder. Ich hätte gern, wenn sie von Menschen umgeben, die wirklich sind meine Freunde! Und Gott sei Dank, es ist alles fertig!
2016. dec. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hálás köszönet!!! De tényleg!!☺
2016. dec. 30. 23:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Ich wollte einen Jungen, der mich wirklich (sehr)liebt, und ich ihn, dem ich vertrauen kann, an dessen Seite

ich ruhig und glücklich sein kann, und dessen Frau ich werde. Ich wollte gern zwei Kinder. Möglichst einen Jungen u. ein Maedchen-

2017. nov. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Es wurde alles wahr
2017. nov. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!