Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy jell mondani németül...

Hogy jell mondani németül hogy:német vers és próza mondó versenyen indulok?

Figyelt kérdés
2017. jan. 8. 19:35
 1/5 Rick Mave ***** válasza:
>> Ich nehme an einem deutschen Gedicht- und Prosarezitationswettbewerb teil.
2017. jan. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Egy NÉMET vers és próza mondó versenyen indulsz, de annyit nem tudsz németül, hogy ezt hogyan kell németül mondani...?


Ez egy kicsit szürreálisnak tűnik nekem....

2017. jan. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1. Kommentelő nagyon köszönöm 😘

2. Kommentelő nem tudok rád mit mondani bár egy csomó olyan dolog van bennem amire egy csomó durvát tudnék RÁD írni!!!😐😐😐

2017. jan. 10. 19:37
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Durvát rám mondani? De miért? Én nem irtam semmi durvát rád, nem gúnyoltalak vagy cikiztelek, csak hangot adtam a csodálkozásomnak, mert ez így elsőre nekem érthetetlennek, szürrelálisnak tünt. Szerény véleményem szerint egy német vers és próza mondó versenyen szerepelni az százszor nagyobb kihívás és olyan alapos és autentikus német tudást kíván meg, amihez képest ez a mondat egy semmiség (mert azt nem feltételezem, hogy valaki német verseket és prózákat mond úgy, hogy nem tud németül).


De lehet, hogy tévedek és ha elmagyarázod, hogy mi van amögött, hogy egy ilyen egyszerű mondatot itt a GYIK-on vagy kénytelen lefordíttatni, akkor teljesen mást fogok gondolni az egészről.

2017. jan. 10. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg senki nem mondta hogy en megyek arra
2019. máj. 18. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!