Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Koreai nyelvben szótagok?

Koreai nyelvben szótagok?

Figyelt kérdés
A hangult már megtanultam tökéletesen, már csak azt nem értem, hogy a szótagokban úgy láttam van mikor 3 betű is áll egymás alatt. Honnan tudom, hogy 2 vagy három betű kell egymás alá? XD buta kérdésnek tűnhet de tényleg nem értem. Egy korrai szó nem csak annyiból áll, hogy a betűket egymás után rakod, mint nálunk, hanem egymás alá is kerülnek. :D csak nem értem miért meg az egészet nem vágom.. Azt tudom, hogy egy szótag nem állhat egy betűből és erre is van a térkitöltő.
2017. márc. 5. 16:04
 1/1 anonim ***** válasza:

[link]


Érdemes ezt az oldalt bújnod!

Sokat segít az elején, valamint érthetően magyaráz. Itt az első fejezetben is ír az írásról, de ha jól emlékszem akkor egy másik fejezetben részletesebben is kifejti.

2017. márc. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!