Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Most kezdem tanulni az olaszt,...

Most kezdem tanulni az olaszt, milyen jó weboldalakat és könyveket tudtok ajánlani (kezdő szinttől)?

Figyelt kérdés
Néhányat már én is találtam, pl Teach yourself Italian (sztem elég jó, mert igaz angol, de könnyen és érthetően írja le a dolgokat, és meg lehet érteni, meg direkt önálló tanulásra alakították ki). Érdekelne hogy ti miből tanultok és mik a kedvenc oldalaitok? köszi előre is.
2010. máj. 10. 22:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát, én gimiben tanultam olaszul a Progettoból de azt nem ajánlom, mert csak olaszul van leírva minden, tanár nélkül meg nem menne.

Menj el a könyvtárba, ami közel van hozzátok. Nálunk egy csomó régi olasz nyelvkönyv van és sokkal jobban el vannak magyarázva a dolgok, mint a mostani újakban. Amiből én készültem az 1973-ban lett kiadva, szóval:)

2010. máj. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Én erről az oldalról tanultam...

[link]


Könyv: Hihetetlen jó és hihetetlen olcsó. A coop-ban, az olcsó könyvek polcán találtan egyet. (Tudod vannak áruházláncok, melyekben van az a forgatható könyves állvány...tele Daniel Steel-es meg más fajta regényekkel.)Nah...ezen a polcon találtam a "Tanuljunk, könnyen, gyorsan, olaszul" című könyvet. 400Ft, volt. Nagyon jó...tényleg. Jah, meg olasz szótárt is erről a forgatható polcról vettem....400ft-ért. Nézz szét...tényleg vannak jók.


Sok sikert!

2010. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen!
2010. máj. 14. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!