Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki, akinek lesz egy kis...

Valaki, akinek lesz egy kis ideje, lefordítaná angolra ezt nekem? Köszönöm előre is, ha igen.

Figyelt kérdés
"Egy komoly kapcsolatom volt összesen. De ez már régebben volt és én szakítottam a fiúval. Persze azóta közeledett sok férfi, hozzám, de nem mentem bele. Nem vagyok válogatós, csak érzi az ember, hogy mire/kire van szüksége igazából. Sok férfi nem rendes, csak szórakozásra vágyik, ezek a dolgok viszont messze állnak tőlem. Neked volt barátnőd?"
2017. ápr. 1. 10:02
 1/3 A kérdező kommentje:

"Persze azóta sok férfi közeledett hozzám..."

Bocsi :/

2017. ápr. 1. 10:03
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Altogether, I had one serious relationship but it was a while back and I broke up with the guy. Of course, since then, I've had a lot of guy trying but I wouldn't take them on. I am not fussy but a person just knows whom they really want. A lot of men are not genuine, they're only after a good time but these are far from me. Have you had a girlfriend?
2017. ápr. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hűha, nagyon szépen köszönöm! ;))
2017. ápr. 1. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!