Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki le fordítaná ezt az...

Valaki le fordítaná ezt az idézetet nekem Angolra, és Spanyolra?

Figyelt kérdés

"Kövesd azokat akik az igazságot keresik, de óvakodj azoktól, akik azt mondják, megtalálták!"


Spanyolra, és angolra le fordítaná valaki nekem? Ha lehet a lehető legpontosabban. Köszönöm szépen! :)



2017. ápr. 28. 16:15
 1/9 A kérdező kommentje:
Ha lehet akkor ne Google fordítóval, mert azzal én is tudnám. Köszi szépen még1x.
2017. ápr. 28. 16:15
 2/9 chtt ***** válasza:
82%

Én azt mondanám:

Follow those who seek the truth but beware of those who say they've found it.

(ehhez képest Voltaire idézetét így fordították: [link] -- és találtam ilyet is: [link] ill. megtaláltam "trust" helyett "believe"-vel)

2017. ápr. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, várom a spanyol fordítást is, ha valaki esetleg le tudja! :)
2017. ápr. 28. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
Mennyit ér meg neked egy valós, helyes és biztos fordítás?
2017. ápr. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Sigue a quienes buscan el verdad, pero cuidate de quienes dicen que ya han encontrado.


A tőlem telhető legpontosabb, a vége nem biztos, hogy tökéletes:)

2017. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 chtt ***** válasza:
86%
De jóó, köszi #5. (az angolról spanyollal hiába próbálkoztam, de a fordításod segítségével találtam egy ilyet: [link] :* :)
2017. ápr. 30. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :D
2017. ápr. 30. 15:21
 8/9 anonim ***** válasza:

Leginkább valószínű, hogy André Gidé mondta ( [link] eredetiben picit másképp mint a kérdezett magyar fordítás: "bízz azokban, akik az igazságot keresik, kételkedj azokban, akik azt megtalálták". (Ennek több értelme is van.)


Spanyolul ( [link] "Cree a aquellos que buscan la verdad, duda de los que la han encontrado."


Angolul ( [link] "Believe those who seek the truth, doubt those who find it"

2017. ápr. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sigue a los que están buscando la verdad pero ten cuidado con los que están diciendo que la habían encontrado.


Follow those who try to find the truth but be carefull with those who tell having found it.

2017. máj. 22. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!