Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Miért van az hogy a google...

Miért van az hogy a google fordítoban a héber szavakat nem írja ki latin betűkel és a kiejtés opciót sem engedi?

Figyelt kérdés
Ami érdekes mert a japan arab orosz stb ami még más irás rendszert használ ki írja latin betűkel és ki is mondja a szavakat és annyi kérdésem van még hogy tudnátok olyan oldalt ahol le tudnák angol szavakat forditani héberül ugy hogy latin betűkel is ki írja?

2017. dec. 3. 12:44
 1/3 DK421 válasza:
100%
Kedves Kérdező! Szerintem írj közvetlenül a Google-nak! Nagy valószínűséggel erre csak ők tudnak válaszolni. Az ilyen fordító programok egyébként nagyon nem megbízhatóak! Ha komolyan érdekel a fordítás, meg kell tanulnod azt a nyelvet, amiről le szeretnél fordítani valamit. Ennek ez a módja és jó sokáig az is marad.
2017. dec. 4. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én nem komplet mondatokra értettem hanem csak 1-2 szóra semmi több
2017. dec. 5. 00:03
 3/3 DK421 válasza:
Akkor is a Google.INC, akiknél érdeklődni kell ez ügyben :) Ők a fejlesztők és a tulajdonosok is egyben.
2017. dec. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!