Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » A mai nap kaptam Franciaország...

A mai nap kaptam Franciaországból egy levelet, amit egyáltalán nem értek, letudná valaki fordítani, hogy mi áll benne? Félek kicsit nehogy fizetnem kelljen valamit.

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2018. jan. 3. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Ki kell töltened a kérdőívet, amit kaptál a levél mellé, és a T-betűs borítékban január 14.-ig el kell lüldened a borítékon lévő címre.

Ezután a fizetnivalókkal nem kell tovább törődnöd, automatikusan vonják, ha van miből, és ha Franciaországban be vagy jelentve a Securité Sociale-ba.

Nagyon rossz a küldött kép, mert felnagyítva ide-oda kell csúszkálni vele.

Jó lenne, ha megírnád, Romániában vagy Franciaországban élsz-e, és hogy dolgozol-e vagy sem, mert ha nem, a Pôl-Emploi-ról is szó van, amin az esetleges munkanélküli segélyed múlik.

2018. jan. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Egy barátommal dolgoztunk Franciaországban tavaly nyáron 5 napot! Csak picit többet voltunk mint terveztük és egy cégnél épp szükség volt egy hét munkaerőre, szőlőszedésbe. Azóta küldenek ilyen papírokat.

Még a tavasszal kaptam egy ilyen papírt is.

[link]

[link]

2018. jan. 4. 11:16
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha letöltöd a képet akkor tudod tetszés szerint nagyítani.
2018. jan. 4. 11:17
 4/4 A kérdező kommentje:
2016-ban voltunk.
2018. jan. 4. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!