Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Kivel tudnék németül beszélni?

Kivel tudnék németül beszélni?

Figyelt kérdés

Szeretném fejleszteni a nyelvtudásomat, azáltal, hogy valakivel beszélek, de nincs egy darab német ismerősöm se....esetleg valakinek ha van, és az illető is benne lenne nem oldhatnánk meg valahogy, hogy kommunikálhassunk? Vagy még az is szóba jöhet hogy olyannal beszéljek, akinek nagyon megy, hogy tanuljak tőle... Előre is köszönöm. <3

17/L



2018. jan. 10. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
online játékokkal próbálkozz. én lolozás közben találtam egy multikulti társaságot, mi angolul beszélünk (barátommal is így ismerkedtem meg)
2018. jan. 10. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha szereted a simszet, azzal tök jól lehet szókincset fejleszteni :D Ezenkívül kommunikálásra szerezz egy levelezőtársat a neten.
2018. jan. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ja, és ha nézel youtube-ot, kezdj német vloggereket nézni, kommentelj a vidik alá, úgy is ismerkedhetsz. És ott ráadásul már van is egy közös pont.
2018. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én battlefieldezek, de sajnos nem találkoztam még olyannal, akivel rendesen tudnék beszélni...
2018. jan. 10. 18:33
 5/5 anonim ***** válasza:

Esetleg itt nem menne?

[link]

2018. jan. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!