Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Lefordítaná angolra nekem ezt...

Lefordítaná angolra nekem ezt valaki? Fordító program nagyon bénán fordítja le.

Figyelt kérdés
Kedves Jakob Fogadd őszinte részvétemet, kívánok Neked nagyon sok lelkierőt és szeretetet, hogy megnyugodjon a szíved!Nagy törés az ember életében elveszíteni a szeretteit.Az én apum 15 évvel ezelőtt,20 éves koromban halt meg. Rengeteget sírtam. Eléggé apás voltam és irigyeltem a barátnőimet, akiknek ott volt az apukájuk... Iszonyúan hiányzott. Aztán idővel megnyugvást találtam. A kezdeti sokk után beláttam, hogy ez az élet rendje s nekem ezután nélküle kell boldogulnom az életben.Tudnunk kell elengedni a szeretteinket. Arra kell gondolni, hogy mennyi boldog órát, évet tölthettünk együtt, s szerencsések vagyunk, hogy ennyi is megadatott. . A legfájóbb az, hogy ezután nélkülöznünk kell a jelenlétét. De hidd el, idővel meg lehet szokni. Hiszen neked is megvannak a feladataid az életben, ahogy édesapádnak is megvoltak...Ez a lélek erőpróbája...Gyógyuljon be a most még nagyon fájó seb, s gondolj arra, hogy a földi életünk véges.

2018. jan. 19. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak egy reszet forditom le. A reszvetnyilvanyitast.

A tobbit hagyd majd kesobbre. Egy gyaszolo embernek nem a te problemad es oktatasod hianyzik. Majd maskor.


Kedves Jakob Fogadd őszinte részvétemet, kívánok Neked nagyon sok lelkierőt és szeretetet, hogy megnyugodjon a szíved!Nagy törés az ember életében elveszíteni a szeretteit


Dear Jacob,

Please accept my sincere condolences. I wish you much emotional strength and lots of love, so that your heart may be filled with serenity. It is a great pain in our lives to lose our loved ones.

2018. jan. 20. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!