Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Milyen könyvet ajánlotok az...

Milyen könyvet ajánlotok az angol nyelv elsajátítására (15 éves vagyok )?

Figyelt kérdés
Megszeretnék már nagyon régóta tanulni angolul szóval valamit már konyítok az angolhoz ,de a legjobb volna egy olyan könyv amibe sok mindent megtalálok ,szóval az első az lenne ,hogy tudjak angolul megtanulni komunikálni...Egy ilyen könyvre lenne szükségem ,csak nem tudok eggy ilyen könyvet sem.. persze emellett a könyv mellett más módszerek szerint is tanulnák ,csak a könyv + segítség lenne..

2018. febr. 9. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
Az első, hogy pár akár iskolásoknak szánt nyelvtankönyvet beszerzel, ez lesz a nehezebb része, tanárok nélkül főleg. Viszont ha az alapok megvannak utána én biztosan úgy csinálnám, hogy egy adott könyvet beszereznék magyarul és angolul is, először elolvasod magyarul aztán angolul, akár fejezetenént. Szerintem ezzel tudod a legkönnyebben tanulni.
2018. febr. 10. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!