Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Szerintetek meg lehet tanulni...

Szerintetek meg lehet tanulni olyan szinten angolul hogy ne kelljen gondolkozni hogy most melyik igeidot mikor kell hasznalni stb?

Figyelt kérdés

Es ugy, hogy nem ilyen kornyezetben laksz.. en 5eve tanulok angolul, es meg mindig nem tudom osszerakni a mondatokat gondolkodas nelkul, ami azertaggaszt mert megismertem egy sracot akivel csak angolul tudok beszelgetni, o eleg jol beszeli de en nem... sokat gobdolkozok h hogy rakjak ossze egy mondatot, milyen ideidoben stb.

Fel ev alatt lehetseges megtanulni valamilyen modon ugy, hogy automatikusan jojjenek a gondolatokkal a mondatok?


2018. febr. 12. 16:56
 1/4 A kérdező kommentje:
Ha magolok szovegeket, olvasok sokat? ...
2018. febr. 12. 16:57
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert fel ev mulva talalkozunk!
2018. febr. 12. 16:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Gyakorolni kell.
2018. febr. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Ha magolok szovegeket, olvasok sokat?" - igy nem

neked a beszeddel van gondod, azon csak ugy tudsz javitani ha gyakorlod a beszedet

keress valakit, akivel tudod az elo beszedet gyakorolni

mindegy mennyit magolsz, csak akkor tudod olyan szintre hozni az angolt, hogy nem kell az igeidokon agyalni, ha rendszeresen beszeled a nyelvet

8 evig tanultam altiban angolul es mikor kijutottam Angliaba az elso par hetben csak makogtam, hiaba volt meg a szokincs, teljesen mas fogalmazast irni meg elo beszedben osszerakni epkezlab mondatokat

2018. febr. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!