Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Ha egy évre kimennék Spanyolor...

Ha egy évre kimennék Spanyolországba, szerintetek milyen szinten tanulnék meg spanyolul?

Figyelt kérdés
Természetesen járnék iskolába, jelenleg erős A2, gyenge B1 szinten vagyok. Jó eséllyel le tudnék tenni utána mondjuk C1-es nyelvvizsgát?
2018. febr. 13. 06:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy igen, ha intenzíven használod a nyelvet, és még nyelviskolába is jársz.
2018. febr. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

De sajnos a nyelviskolára nem biztos, hogy lenne lehetőség...

2018. febr. 13. 14:27
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha megvan az alapod, ragadni fog rád mint a kosz, nem lesz gond. Pl én egyetemre jöttem magyarországra, nagyon gyengén beszéltem a magyart, az államokban születtem disszidáns szülők gyermekeként, tanították a magyart anyámék, de nekem már az angol volt az anyanyelvem. Ide is angol nyelvű képzésre jöttem, viszont nagyon hamar megtanultam a nyelvet, habár a kegyetlen akcentusom soha nem fog eltünni, de már nagyon jól beszélek magyarul. Veled is hasonló lenne, hamar megtanulnád a spanyolt, ha megvan az alap.
2018. febr. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató választ! :)
2018. febr. 15. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!