Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogy kérdezzem meg ezt helyese...

Hogy kérdezzem meg ezt helyesen angolul?

Figyelt kérdés

Van egy ember aki videokat tölt fel, de franciául, és nem értem miről szól.

Hogy kérdezzem meg angolul, hogy miről szólnak ezek a videók? Ő elég jól keni vágja a nyelvet, nem szeretnék égni nyelvtani hibák miatt.

Kb ilyesmire gondoltam, hogy: what are these videos about? De mintha hiányozna belőle valami, nem érzem helyesnek.


2018. máj. 1. 09:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A " what are these videos about?" teljesen jó. Esetleg what is the topic of these videos?
2018. máj. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. máj. 1. 09:59
 3/6 anonim ***** válasza:
Ul valaki, beszel egy altalad ismeretlen nyelven bele a kameraba, oke. Egyszer elmondja mirol szol x videoja, oke. A kovetkezot is megkerdezed? Vagy majd ir mindegyikhez egy soknyelvu kivonatot?
2018. máj. 1. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy sokrészes videó, a 24.-nél tart, tehát sorozat. Azért nagy vonalakban el tudja mondani a lényegét. Csak beszél rajta, semmi más nem történik, tehát még csak abból sem tudom megállapítani, miről lehet szó.
2018. máj. 1. 10:33
 5/6 anonim ***** válasza:
32%
Meg mindig nem ertem: minek nezel meg valamibol 24 reszt, ha az elejetol fogva halvanylila segedfogalmad sincs rola, hogy mi lehet? Jo a pasi/csaj aki csinalja es belezugtal, vagy miert?
2018. máj. 1. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ki mondta, h megnéztem mindet? Ha kötekedni jöttél akkor légyszi állj le, van elég gondom enélkül is most. Kösz
2018. máj. 1. 11:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!