Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Nektek a duolingo alkalmazás...

Nektek a duolingo alkalmazás mennyire jött be?

Figyelt kérdés

2018. aug. 17. 08:51
 1/6 anonim ***** válasza:
nagyon
2018. aug. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejött, csak ideges lettem mikor éjfél után fejeztem be a leckét és emiatt majd fél éves szériámat törölte, jól letöröltem! De újra fogom kezdeni. Annak örültem volna, ha több cuccot lehetett volna venni mert akkor lett volna értelme gyűjtögetni hozzá.
2018. aug. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Jó az, hasznos nagyon
2018. aug. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Újrakezdéshez motivációra volt jó, de kevés volt önmagában, bár jelen állapotát nem ismerem.
2018. aug. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem bejön, bejött. Este, elalvás előtt szórakozom vele. Viszont akkor hasznos ez a program, ha mellett tanulod az angolt, fejleszted magad szorgalmasan olvasással, filmezéssel. Gyakorlásra jó a Doulingo, de önmagában nem elég.
2018. aug. 17. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem. Motivációt ad, nyilván nem lehet vele megtanulni egy nyelvet, de nekem kedved ad a nyelvtanuláshoz, és sokat lehet vele gyakorolni + új dolgokat tanulni.
2019. jan. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!