Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Valaki, aki nagyon jól tud...

Valaki, aki nagyon jól tud itt angolul, segítene leírni ennek a dalszövegét?

Figyelt kérdés

Szóval, van ez az alig ismert szám, aminek szó szerint sehol nincs fent a dalszövege, tényleg nincs, már hetek óta keresem mindenütt. C1es angoltudásom van, szóval értem hogy miről szól a dal, meg nagyjából megvannak fél sorok, de a pontos szöveg kellene nekem. Van itt esetleg valaki, akinek baromi jó a hallásértése, és tudna segíteni ebben?

Erről a számról lenne szó: https://www.youtube.com/watch?v=4WRCj8eBiT4 (amúgy nem kell attól tartani, hogy valami fura/szar zene, egy átlagos, jó hangulatú, könnyed indie rock szám, szerintem az is meg tudja hallgatni, akinek nem ez a stílusa :) )



2018. szept. 3. 16:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez talán segít:

[link]

2018. szept. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi, végül genius.com-ra regisztrálva segítettek, még most se 100% biztos a dalszöveg, mert nagyon durva az énekes akcentusa, de végülis meglett :)
2018. szept. 10. 17:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!