Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Angolul hogy írjuk?

Angolul hogy írjuk?

Figyelt kérdés

Miért vagy kórházban?

El sem tudom képzelni, hogy most mi történt, de szívesen meghallgatlak, ha beszélni akarsz róla.

Szeretném ,ha tudnád melletted vagyok.



2018. okt. 25. 16:29
 1/3 anonim válasza:
0%

Why are you in a hospital?


I can imagine what it's like to be a kid, listen to it if you want to talk about it.


I want you to know I announced.

2018. okt. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Announced? Hát ez meg honnan jött?


I want you to know that I'm with you. Vagy: I want you to know that I'm on your side.

2018. okt. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Különben az 1-esnél a második mondat sincs rendben (az ő verziója valami olyasmiről szól, hogy `el tudom képzelni, milyen gyereknek lenni, hallgasd [mit?], ha beszélni akarsz róla`).

Az, hogy Ican't even imagine what happened this time, but if you want to talk about it, I'll readily listen talán egy kicsit közelebb áll a megadott forrásnyelvi eredetihez.

2018. okt. 25. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!