Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Mit jelent ez az angol szöveg?

Mit jelent ez az angol szöveg?

Figyelt kérdés

Autó biztosításról van benne szó. Nem teljesen világos, hogy ha idő előtt felmondod a biztosítást (mert eladtad a kocsit), akkor kifizettetik-e veled a teljes hátralévő összeget, avgy scak egy egyszeri összeget kérnek.


"Cancellation after 14 days

If you want to cancel your insurance, please get in touch. If you cancel after the 14 day cooling-off period, but before your cover ends, EUI Limited will charge to cover set up and cancellation costs.


We’ll also charge for the time on cover – if you’ve made a claim the full price for the year will charged. If your policy covers more than one product, we’ll choose the highest cancellation charge from the list below. There’s also a £5 charge if you’ve bought any motor Policy Upgrades."


Itt az eredeti szöveg:


[link]



2018. dec. 20. 15:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Sztem senki nem fog ra neked valaszt adni plane hogy ilyen hosszu. Illeszd be az angol forditoba
2018. dec. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
eben az 5 mondatban mi a hosszú???!!!
2018. dec. 20. 15:48
 3/13 A kérdező kommentje:
*ebben
2018. dec. 20. 15:48
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
2018. dec. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
#4 :) " de mielőtt a fedőd véget ér, az EUI Limited támadni fog fedőbe, amit felállítottak, és az érvénytelenítés kerül."
2018. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Masold mar be egy ku.rva angol forditoba ember.. 5 mondat ki fofja neked itt irkalni a forditast lefele? Ennyi ido alatt mar 657x leforditottad vola magadnak
2018. dec. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
34%
63%-os: szerinted ha beírja a fordítóba, akkor abból valami érthetö dolog ki fog sülni? Mert elárulom, semmivel sem lesz érthetöbb, mint az eredeti szöveg, annyi eltéréssel, hogy aki tud angolul, az megérti az angol szöveget, de a "lefordítottat" senki!
2018. dec. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi 6-os, így máris érthető!


"14 nap utáni érvénytelenítés

Ha törölni akarod a biztosításodat, lépj érintkezésbe. Ha te töröl a 14 napos lehűlés után-időszak mellett, de mielőtt a fedőd véget ér, az EUI Limited támadni fog fedőbe, amit felállítottak, és az érvénytelenítés kerül.


Szintén fedőn fogunk támadni az időért – ha csináltál egy igényt a teljes ár az évért támadott. Ha a politikád egynél többet fed be termék, lent választani fogjuk a legmagasabb érvénytelenítésvádat a listáról. Ott van szintén egy £5 vád ha vásároltál, bármennyi autón viszi Policy Upgradest."

2018. dec. 20. 17:10
 9/13 A kérdező kommentje:
6-os! Beszélek angolul, mert itt élek, de nem annyira, hogy egy ilyen hivatalos biztosítós szöveget pontosan megértsek. Egy-egy szón is nagyon sok minden múlhat, ezért írtam kia kérdést. Tudom, hogy díjat számítanak fel ha törlöm, ezt megértettem belőle, csak azt nem, hogy kifizettetik-e a teljes hátralévő időszakot, vagy csak egy egyszeri ügyintézői díj van-e, mert nekem ez lenne a lényeg. Ebben a webfordítás kb használhatatlan.
2018. dec. 20. 17:13
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
7# 75%-os akkor lassam a profi forditasod :) ha okoskodni tudsz akkor forditani is nem?
2018. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!