Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hol lenne értelme népeszerűsít...

Hol lenne értelme népeszerűsítenem ezt a blogot?

Figyelt kérdés

Most készült el a blogom, ami a koreai nyelvről fog szólni, lesznek benne a saját posztjaim, illetve összegyűjtök rengeteg forrást, hogy egy helyen megtaláljon majd mindenki mindent, amit keres. Van egy két ötletem hova rakhatnám ki, de azok nem feltétlen hoznának sok embert. Hova lenne érdemes kiraknom és hirdetnem a blogom, hogy többen rátaláljanak?

Linkje:

[link]

Véleményeket is szívesen fogadok róla, miben javulhatna az eddigi állapotát nézve, mennyire jó a bemutatkozó szöveg, design stb.

Előre is köszi a válaszokat!^^



2018. dec. 20. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Leányka! A helyesírásod botrány. Ezt a bemutatkozó részre értem.

Illetve az sem világos, hogy két éve tanulnod és egy(!) tankönyvön vagy túl, akkor hogyan tudnál haladóknak segíteni?

2018. dec. 21. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

“Mivel nincs túl sok szabadidőm,“


Akkor ne is kezdj neki.

2018. dec. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
61%

Van 1-2 helyesírási hiba,de nagyon kis barátságosra sikeredett véleményem szerint és sokaknak hasznos lehet,szerintem próbáld meg olyan csoportokban közzétenni ahol legfőképpen az ázsiai nyelvekkel,kultúrákkal foglalkoznak (vagy mindezeken belül Korea a fő téma),ilyen például egy fandomhoz tartozó Facebook csoport ahol magától értetődően sok rajongó motivációt kap a koreai nyelvtanuláshoz.


A sok negatív visszajelzéssel pedig ne foglalkozz,én biztos a könyvjelzőim közé teszem a blogod ! :)

2018. dec. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
43%
Meg kell hagyni, ízléses az oldalad!
2018. dec. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!