Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Hogyan írnánk angolul?

Hogyan írnánk angolul?

Figyelt kérdés

Kérlek segítsetek nekem a fordításban.


ÉN nem beszélek angolul,csak olaszul.Ennek ellenére sok mindent megértek .A leveleknél olykor Google fordítót használok.Pár hét múlva fogom elkezdeni az alapfokú angol kurzust.Félreértettél engem ma reggel.Én mindvégig őszinte voltam.Felfoglak hívni,de időre van szükségem azok után amit rólam gondolsz.Ha tudnád mit érzek most.Adj időt írj nekem néha ,ezzel is gyakorlom addig az angolt.ne feledd amit írtam ma reggel.


2019. jan. 15. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:

De hát ha szeret téged lefordítja olaszról angolra, vagy magyarról angolra, nem igaz?


I can't speak in English, only in Italian. Despite this I understand a lot. I will start my basic English course in a few weeks. You misunderstood me this morning. I was honest with you at all times. I will call you some time, but now I need time after what you think of me. If you know what I am feeling right now... Please give more time and write me sometimes to keeppractice my English. Do not forget what I said this morning.


Ez a te angolodhoz jó lesz, de tény hogy nem 100%-os. Na kvittek vagyunk?

2019. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, de mar 3 levelet leforditottunk masfel nap alatt. Az nem is lenne baj, de eddig a masik nem banta, hogy nrm tudsz angolul, hogy esetleg felreertesek keletkezhetnek, stb. Most mi tortent? Nem lehet igy egy kapcsolatot vezetni, fenn tartani. Miert nem olasz partnert keresel?
2019. jan. 15. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igazad van részben, néha az ember keresi a boldogságot, minden ész érv nélkül,még akkor is ha nem beszélünk közös nyelvet.
2019. jan. 15. 12:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Legalább említsd meg a levélben, hogy speciel ezt is más írta helyetted. (A kamu nem jó alap a boldogsághoz.)
2019. jan. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

I don't speak English, only Italian.Despite of it i understand a lot.

At briefs, sometimes i use Google Translator.

After a couple of weeks i will start a basic english course.

You misunderstood me this morning.

I have been honest to you (at) all the time.

I will call you but i need a break after all you think about me.

If you know what i feel right now.

Give me time.You can message me sometimes,so i am also able to practice the english language.

Don't forget what i wrote this morning.


A fentebb írt tanácsokat remélem megfogadod, Kérdező.

2019. jan. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

I don’t speak English, only Italian.

Despite this, I do understand quite a lot.

With letters, I use google translate at times.

In s few weeks I’ll start the basic course in English.

You misunderstood me this morning.

I’ve been honest until the end.

I will ring you but I need some time, in view of your opinion of me.

If you only knew how I feel right now.

Give me time, write to me sometimes, giving me practise in English, don’t forget what I’ve written this morning.

2019. jan. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a tanácsot.Az illető tudja hogy a levelek fordításához Google fordítót használok,mivel nem tudok angolul.

Én levél fordításában kértem segítséget,mások dalszövegeket kérnek hogy fordítsa le nekik valaki.Mégis van valaki aki szívesen segít közületek .

De amit a srác írt azt nem egészen értem miért tőlem kér kártyát és főleg mire használják külföldön ezért kérdeztem mit is jelent az üzenet.

2019. jan. 15. 19:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy ha tényleg komolyan el akarsz kezdeni tanulni angolul:

Duolingo majd ha már jobban belejöttél vocabulary.com, ha növelnéd a szókincsed.

Kiejtéshez forvo vagy youglish.

2019. jan. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!