Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » True way mit jelent?

True way mit jelent?

Figyelt kérdés
Én eddig azt hittem, hogy azt ha valaki "becsületes" vagy inkább hű az elveihez. Egy ismerősöm pedig úgy használta hogy a Milka a true way csakoládé vagyis a legjobb. Az interneten pedig azt találtam hogy hencegést jelent. És most már nem tudim. Ti hogy látjátok? Előre is köszi.

2019. márc. 27. 19:24
1 2
 1/13 chtt ***** válasza:
84%
Nekem a "true way" simán azt jelenti, hogy "igaz út" - hencegést hol találtad?
2019. márc. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
94%
true/right way - (az) igazi
2019. márc. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
94%

Hu az elveihez - tru to himself.

Henceges - true to his ways, offhanded. Mint mindig, folenyes.

Mint irtam, Itt a az igazi modot, az igazit jelenti a csokira.

2019. márc. 28. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
94%
This is the true/right way of making it.
2019. márc. 28. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
És ti használjátok ezt itthon mint egyfajta szleng? És ha igen akkor milyen esetekben? Írnátok pár példát?
2019. márc. 28. 00:46
 6/13 anonim ***** válasza:
93%
Ez nem szleng, felreertes ne essek. Nem surun hallom igy hasznalni angol nyelvteruleten, de helyesnek helyes. “Milka is the real thing”, “Milka is made the right way, as chocolates should be”. hasznalatosabb.
2019. márc. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%
Nem tudom, miért pontoztátok le az egyest. Azt is jelenti, amit ő írt. (the only true way to heaven - az egyetlen igaz/helyes út a mennyekbe) Meg persze mást is, ahogy utána írták.
2019. márc. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

The only true way to heaven is... - a legbiztosabb ut a menyorszagba az a ...


Szovlal a Milka az az igazi/biztos/tuti.

2019. márc. 29. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 chtt ***** válasza:
100%

Nem nagyon értem, mi a baj az egyetlen igaz úttal. Igaz, legfeljebb, ha 58 éve élek Magyarországon, könnyen elképzelhető, hogy hiányos a magyartudásom, de nekem akkor is teljesen normálisnak és elfogadhatónak, a mindennapi életben használatosnak tűnik ez a kifejezés (nem csak tűnik, használjuk is).

A Milka az igazi/tuti/tuti -- teljesen oké, ahogy az összes többi hozzászólásod is - meg is kapta mind a zöld kezet tőlem -, de mi a kutyafüle bajod van az egyetlen igazi úttal?

2019. márc. 29. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#9, semmi bajom az igaz uttal, csak szerintem a szovegkornyezetbe nem stimmel. Viszont en mar 43 eve nem elek Magyarorszagon, lehet a fulem tmpult el/szokott el, csak valahogy meg sem illik bele. Probaltam minnel hubb szoveget krealni az eredetihez kerdezonek, hogy jobban megertse. Elnezest ha zavar teged. Amugy piros/zold kez nem erint sehogy, reg voltam mar gyerek. Viszont mi ismerjuk is egymast nevrol, szoval keep smiling, 😄 ok?
2019. márc. 29. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!