Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Nyelvek » Segíten. Étek nekem egy angol...

Segíten. Étek nekem egy angol szöveg megírásában?

Figyelt kérdés

A lényeg az lenne, hogy egy rendelt termék árát nem jól fogták le. Majdnem kétszeresét vették le a kártyámról és ezügyben akartam írni az ügyfélszolgálatnak. Próbálkoztam összehozni egy angol szöveget, de nem lett jó.

Hálás lennék, ha valaki segítene!


2019. máj. 13. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha levelet akarsz írni, akkor nem segíthetek.

De ha a pénzedet akarod visszakapni, akkor nem ügyfélszolgálatnak kell írni, hanem a magyar bankodba kell bemenni, és ott intézkedni amiatt, hogy visszaéltek az adataiddal. Lehetőség van ún. "chargeback"-re, de ezt csak a magyar bankodon keresztül intézheted el. Esetleg ha Paypal segítségével fizettél, akkor ott is lehet eljárást indítani. És ha valaki amiatt aggódik, hogy miért nem az ügyfélszolgálatot ajánlom először, hát azért, mert nekik nincs is ráhatásuk egy megtörtént kártyás tranzakcióra.

2019. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy rossz az összeg? Nem lehet, hogy te nem vetted figyelembe, hogy van postaköltség is a termék árán felül?
2019. máj. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is a chargeback-ot ajánlom, pont az ilyen szitukra jó. Hívd fel a saját bankodat és reklamálj.
2019. máj. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A visszaigazoló üzenetben az az összeg van, amennyit az oldalon láttam pk-val együtt, de a kártyás tranzakció már többet mutat és látszik, hogy az a cég vonta le. Csak igazából pár sort szerettem volna írni nekik, hogy mi a probléma.
2019. máj. 13. 12:50
 5/8 A kérdező kommentje:
De köszönöm a tanácsokat!
2019. máj. 13. 12:51
 6/8 anonim ***** válasza:

Hi All,


Upon receipt sent to me, it has come to my attention that my bank/credit card has been charged for goods ordered almost double of original advertised price.


I accept you to amend this immediately or otherwise I’ll have no choice but to make a complaint to my financial institution of this overchange.


Regards,

XY


Persze, ekozben Ted meg a lepeseket amit valaszolok ajanlottak. Melyik oldalrol, melyik orszagbol rendeltel? Le is vontak a kartyadrol a penzt?

2019. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

De kedves vagy, köszönöm a segítséget!


Egy szemüveget árusító oldalról rendeltem.

Korábban nem volt vele gondom, meg jó minőségűek nagyon a keretek.

2019. máj. 15. 11:59
 8/8 anonim ***** válasza:

Hulye telefon, azt it amit o akar.

I expect you to amend ...of this overcharge.


Akkor irj nekik, de ne hagyd sokaig, mert nem tudom a banknal hany napon belul lehet panaszt tenni.

Ha tobbszor vasarolsz az internetten, akkor nem artana a PayPal.

2019. máj. 15. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!