Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A lányok miért ilyenek?

A lányok miért ilyenek?

Figyelt kérdés
Több lány ismerősömtől is hallottam már, hogy mennyire nincsenek megelégedve az alakjukkal. Vastag comb, nagy has, stb. És hogy fogyni kellene, meg sportolni, de persze nem teszi, csak kellene. És mindezek ellenére simán felveszi a miniszoknyát, és kirakja a melleit. Ez a kettő nem jön nekem össze. Én is szoktam nyafogni a súlyom, alakom miatt, de én nem is öltözök úgy, hogy az általam előnytelennek/csúnyának gondolt testrészeim látszódjanak. Gondolok itt arra, hogy ha vastagnak tartom a combomat, akkor nem veszek fel sortot, miniszoknyát... De nem értem meg, hogy ha valaki nyafog, hogy jajj hogy néz ki, akkor miért vesz fel olyan ruhákat?
2010. júl. 13. 21:44
 1/7 Plaga ***** válasza:
100%
mert hülye :D
2010. júl. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak azért mondják,hogy mond azt nekik,hogy :Dehogy is, meg Jó alakod van...Csak játszák az agyukat.Mert akkor nem öltöznének úgy,vagy felemelnék a seggüket,ahogy én.
2010. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan:) Azt akarják hallani, hogy el kezd őket sajnálni és mondogatni, jajj nagyon jó alakod van. Szánalmas, hogy milyen telt lányok hogyan tudnak öltözni:S


L/18

2010. júl. 13. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

1. azert, mert azt akarjak toled hallani, hogy jol neznek ki.


2. mert sajnos az van, hogy a duciknak gyartott ruhak mas fazonuak, oregesebbek. En sem vagyok nagyon kis darab (mondjuk kover sem vagyok), mar nem is leszek vekony, de ettol meg szeretek szepen oltozni es neha faj a szivem, hogy bizonyos ruhakat nem vehetek fel, mert pl. nekem G kosaras lett a mellem a szoptatastol es abbol nem lehet lefaragni. Persze, hogy bant...es nem kell nagy kivagasu ruha, hogy kibuggyanjak, szal elegge korlatozott, hogy mit vehetek fel, ami nagyon rossz erzes, azert ebbe gondolj bele.

2010. júl. 14. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
igazuk van az előttem szólóknak, de én imádom ha kirakják! főleg így nyáron! :P
2010. júl. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Gyapjacsiga válasza:

Azért csinálják mer nem normálisak... továbbá...

Ha kiöltözik csodálkozikmha megdugják... min csodálkozik?

2010. júl. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Plaga ***** válasza:
53%
azért csodálkozik, mert olyan átokronda, hogy csoda! :D bottal nem nyúlnának hozzá és most mégis na :D
2010. aug. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!