Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » A ducibb lányok miért ilyen...

A ducibb lányok miért ilyen beképzeltek?

Figyelt kérdés
Tök el vannak szállva maguktól.Most nem azt mondom h bújjanak a föld alá,azért mert nem olyan tökéletesek,de nem kéne ennyire beképzeltnek lenni.Nemde?Úgy utálom =/
2011. szept. 8. 19:09
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Pont azért, mert kövérek, és valójában gyűlölik magukat. A beképzeltség pedig csak megjátszás, hogy ezt az emberek ne vegyék észre.
2011. szept. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
72%
neked nem csak a tested az agyad is elég sovány lehet... Vagy valamelyik afrikai országban élsz ha ezt komolyan gondolod
2011. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
Mit számít a testalkat? Valakinek a ducik tetszenek! Nem csak vékony lányok léteznek!
2011. szept. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Én pont úgy látom, hogy a vékonyabb testalkatú lányok az igazán beképzeltek. Mászkálnak a plázákban, irgalmatlanul kiöltötve és kisminkelve, csoportosan persze, és fennhéjázóan bámulnak az "alattvalóikra". Duci lányok ilyet sosem csinálnak. Nem is értem, miről beszélsz. Nyilván egyvalakiről és egyetlen konkrét helyzetről, aztán általánosítasz. Szerencsére te biztosan tökéletes külsővel rendelkezel.
2011. szept. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
76%

Nem azért, hogy bárki mellett is kardoskodjak, de a vékony lányok is elég bunkók tudnak lenni, ha egy kevéssé szép fiú szólítja meg őket...


De az is biztos, hogy sok dagadtnak hatalmas az egója és a szája.

2011. szept. 8. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Jó, akkor vonjuk le a tanulságot: Kérdező (és mindenki más) a beképzeltség és a nagy pofa nem testalkattól függ. Na.
2011. szept. 8. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Megadnád a paramétereidet?
2011. szept. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Maximum a duci cigányok.

Pont ma néztem a suliban, hogy milyen lenézően mászkálnak, mint a sovány plázamacskák.

Én is egy elég nagydarab vagyok, de beképzelt?

21/L

2011. szept. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
kedves második,te is biztosan kövér vagy,és fáj ha ezt a szót hallod h KÖVÉR.Soha nem voltam beképzelt,sőt.Utálom magam.54 kg vagyok,de van rajtam felesleg rendesen,próbálom leadni,de nem igazán sikerül.Am igaz,a sovány lányok is beképzeltek.De ugyebár közöttük rengeteg "normális" van,akik nincsenek elszállva maguktól.Nem pont egy konkrét személyről beszélek.Van több is,mondjuk a sulinkba.Múltkor az egyik ilyen duci csajszinak a barátnője épp a új naciját mutatta,és tök normálisan véleményt kért,h jól áll e.Erre a csaj,meg"hát,egyáltalán nem illik az alkatodhoz,nem előnyös neked,főleg ezzel a fölsővel" Am nagyon is jól állt neki.És épp ez a csaj szólta le,aki volt vagy 85 kg és a sötétkék sportrucijához egy virítós piros bőrtáskát hordott.Szal csak nem értem.
2011. szept. 8. 21:16
 10/17 anonim ***** válasza:
82%
Kedves kérdező! Előbb-utóbb rájössz, hogy a beképzeltség nem a testsúly függvénye.
2011. szept. 8. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!