Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj, ha 19 éves lányként...

Baj, ha 19 éves lányként meztelenül járkálok a házban?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egész nap, hanem amikor le kell vetkőzni. Pl.fürdés után úy szárítok hajat vagy úgy megyek vacsorázni és a szüleim is ott szoktak lenni.
2019. szept. 1. 19:58
1 2 3 4 5 6
 21/51 anonim ***** válasza:
Mellesleg, ha nő lennél, akkor lehet, hogy baj lenne. De te még lány vagy.
2019. szept. 2. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/51 anonim ***** válasza:
100%
19 évesen azért már nem ülünk az asztalhoz meztelenűl.Csodálkozom a szüleiden,hogy ez nem zavarja őket.
2019. szept. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/51 anonim ***** válasza:
44%
Egy öt évestől ég talán elmegy ha pucér seggel szaladgál otthon. Afölött már szánalmas.
2019. szept. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/51 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül élsz akkor szerintem nem gond, ha még a szüleiddel akkor lehet nekik kellemetlen például. De ha ti alapból így szoktátok meg hogy ha úgy van meztelenkedtek egymás előtt akkor nem gond. Nyilván ha zavarná őket szóvá tették volna hogy legalább egy köpenyt vegyél magadra vagy valami.

Én is meztelenkedtem otthon ennyi idősen, de akkor nekem már saját lakrészem volt az emeleten, és egyedül is voltam fent. Nyilván le a szüleimhez nem meztelen mentem, mert csak kívülről lehetett lemenni és az utcáról simán láthattak volna meztelen. Egyébként én fent melegbe meztelenkedek, ha nagyon meleg van akkor amint hazaérek és tudom hogy 1-2 óráig nem lépek ki a házból akkor vetkőzök is lefelé, és meztelen tevékenykedek. Főzni nem szoktam úgy mert elég veszélyes, de takarítani, vasalni, meztelen szoktam ha melegem van.

2019. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/51 anonim ***** válasza:
54%

Ezt a sok prűd embert...

naturistákról már hallottatok?

Ott sincs semmi probléma.


Meg amúgy millió éveken keresztül sem volt ebből semmi baj.

2019. szept. 2. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/51 anonim ***** válasza:
58%
#25 Ez igaz, csak azóta már feltaláltuk a civilizáció nevű dolgot. :)
2019. szept. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/51 anonim ***** válasza:
48%

Az nem jelenti azt, hogy hülyének kell lenni!

Lásd még egyszer: naturisták.


Még egy dolog: muzulmán környéken, ha egy nő kibontja a haját, akkor bizony a férfiaknak feláll a szerszámuk.

Szerinted is takarni kellene minden esetben a nők haját?

2019. szept. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/51 anonim ***** válasza:
100%

"Még egy dolog: muzulmán környéken, ha egy nő kibontja a haját, akkor bizony a férfiaknak feláll a szerszámuk."


Különböztessünk meg két muzulmán környéket: az egyiken alapesetben is hordhatják kibontva a nők a hajukat, itt nem áll fel erre a férfiaknak.

Ahol meg nem bonthatják ki (mert mondjuk a Saría tiltj), ott meg nem a szerszám fog felállni, hanem megkövezik a kibontott hajjal közlekedő nőt.

2019. szept. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/51 anonim ***** válasza:
100%

De előbb azért feláll a szerszám is.


Még egy dolog: Afrikában, ahol a nők félmeztelenül mászkálnak, a kutyát nem érdekli a mellük.

CSAK szokás kérdése az egész.

2019. szept. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/51 anonim ***** válasza:
100%

"CSAK szokás kérdése az egész."


Ebben végül is igazad van. Még ha nem is értek teljes mértékben egyet azzal, hogy CSAK szokás kérdése, de nagyon nagy igazság lapul benne, az biztos.

2019. szept. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!