Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Baj, ha 19 éves lányként...

Baj, ha 19 éves lányként meztelenül járkálok a házban?

Figyelt kérdés
Nyilván nem egész nap, hanem amikor le kell vetkőzni. Pl.fürdés után úy szárítok hajat vagy úgy megyek vacsorázni és a szüleim is ott szoktak lenni.
2019. szept. 1. 19:58
1 2 3 4 5 6
 41/51 anonim válasza:
100%
Ahány ház annyi szokás. Én is sokszor előfordul, hogy meztelenül vagyok otthon, mi nem vagyunk szégyenlősek. 17 éves lányom is ugyanúgy a mai napig nyugodtan meztelen apja előtt is ha úgy alakul.41N
2019. okt. 5. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/51 anonim ***** válasza:
84%

Az őseinket 1 millió évig nem zavarta. Semmi lelki törést nem okozott nekik.

Akkor minket miért zavarjon?

2019. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 anonim ***** válasza:
37%
Utolsó, nem tudom, de azokat az őseinket az sem zavarta sokkal jobban, ha fényes nappal szét kellett verniük egy fajtársuk kobakját egy bunkósbottal. Többnyire semmilyen lelki törést sem okozott nekik. Szóval az, hogy egymillió éve mik voltak a szokások, szerintem a legkevésbé sem mérvadó.
2019. okt. 5. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/51 anonim ***** válasza:
38%

Ez városi legenda, hogy az őseink mind őrjöngő vademberek voltak.

70000 évvel ezelőtt az ősember pont olyan volt, mint mi.

A nevelése egy kicsit talán drasztikusabb - de kb. akkor már létezett hangszer, ékszer, fésű, művészet, ének, tánc...

emberek voltak ők is.

És előtte is, csak akkor még nem olyan okosak.

Ezen kívül ma is élnek hasonló közösségek, és velük is többnyire ki lehet jönni békésen. Még meztelenül is.

2019. okt. 6. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
73%
Nos: Miert nem lehet megerteni? Hagyjuk már ezt termeszetesség dumát. Van egy érett nő aki mesztelenül járkál a süleielőtt nagyjabol ennyi. Az apa férfi. Hiaba lánya odafog figyelni miert kell kellemetlen helyzetbe hozni? Már nem a kicsi lánya vagy hanem egy erett nő aki hormonalisan qurvara mindegy hogy kije vagy beiníthatsz benne valamit. Vagy te szivesen nezned a faxat? Mindig forditsuk is meg nekunk hogy esne....
2019. okt. 7. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 anonim ***** válasza:
61%
#45: te olvasni nem tudsz, csak írni?
2019. okt. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/51 anonim ***** válasza:
51%
45ös vagyok. 46os temeg kifejtenéd? Mar irtam ehhez a temahoz. Genis nem tartom jonak hogy egy erett nőben nincs annyi szemerem hogy felvegyen vslamit ha a szülei előzt megy el fürdes utan vagy barhol.jobb esetben ez kb 11 eves korban kialakul.
2019. okt. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 anonim ***** válasza:

Ezért kérdezem!

Látom, hogy írni tudsz, ez rendben.

De elolvastad, ami előtte volt?

2019. okt. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/51 anonim válasza:
74%
Nem baj.
2020. jan. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
91%

Az ezzel kapcsolatos hatalmas ellentéteknek valójában egyetlen oka van. Nagyon sokan képtelenek megérteni, hogy mennyi féle szokás létezik, ami természetes. Ezért egy helyzetet önmagában természetellenesnek tartanak, mert számukra az. Más számára meg nem.

Nem szeretnék tovább ragozni olyasmit, aminek egyszerűen nincs ekkora súlya, de azért megjegyezném azok számára, akik annyira aggódnak, hogy feláll a fater szerszáma. Nem áll fel! Aki így gondolja, soha nem látott még nudista strandot. Ma visszaszorulóban a helyhiány miatt, de ott bizony minden résztvevő meztelenül "szaladgál" egész nap. Sőt este is. Még táncpartik is előfordulnak. És azért nem áll fel a férfiaknak, mert számukra ez a természetes (azért megnézik a csinosabb nőket, de ez senkit sem zavar, a partnert se). Az pedig nyilvánvaló, hogy aki számára ez nem természetes, nőként elítéli, férfiként meg feláll neki. Igen, ilyen az ember.

2020. jan. 31. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!