Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért baj az, ha meztelenül...

Miért baj az, ha meztelenül alszom?

Figyelt kérdés
Ma reggel anya bejött a szobámba,és látta,hogy meztelenül aludtam.El volt képedve,és kérdezte,hogy mióta alszom így.Nektek tudja anyukátok,hogy meztelenül alszotok?Mit szól hozzá?
2017. dec. 22. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Nem tudom, nem is érdekel, az se, hogy mit gondol(na) róla. Ebben semmi rossz nincs, ráadásul egészségesebb. Fiúknak legalábbis mindenképp
2017. dec. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
85%
Csomóan alszanak meztelenül. Maximum ha hideg van a szobában, aggódhat, hogy megfázol.
2017. dec. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%
Meztelenül nem szeretek aludni,inkább hálóruha vagy csak egy hosszabb póló.Felül zavar ha nincs semmi,bugyit viszont nem szoktam felvenni,úgy jobb.
2017. dec. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%
Vót' má'
2017. dec. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon régóta meztelenül alszom,anyukám is tud róla,nem különösebben érdekli.
2017. dec. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
Hol itt a gond? Mindenki úgy alszik, ahogy akar...
2017. dec. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

vannak szégyenlős emberek, akiket más látványa is zavarba hoz.


amúgy mióta egyedül lakom 1 alsóba vagyok otthon, és abban is alszok. ha valaki jönne, (pl főbérlő) akkor felveszek egy nadrágot.

2017. dec. 22. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
80%
Nem szolna semmit, mivel nalunk nem volt sose szokas sipakolni a csaladtagunk meztelen latvanyatol. Nem arrol van szo, hogy nudiznank egymas elott, de nem vagyunk szegyenlosek egymas elott pl atoltozesnel, vagy ha a furdoszobaba beszalad valamelyikunk valamiert, amig a masik ott van. Max megkerdezne, hogy nem fazok-e.
2017. dec. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
32%

Gondolom azért volt elképedve, mert kb. bárki benyithat a szobádba (ő, apukád, tesód, nagymamád, osztálytársad, szomszédod...), te meg ott fekszel az ágyon meztelenül.

Vagy csak simán nem számított rá, hogy bemegy a kislányához, és ott látja az ágyon pucéran kiterülve. Van aki szégyellős és nem fogadja jól, ha a kamaszodó gyereke "szebbik" felébe nyer bepillantást.

Azzal önmagában nincs gond (szerintem), hogy meztelenül alszol, sokan alszanak úgy, csak akkor vagy zárd az ajtódat vagy beszéljétek meg, hogy ne nyisson be senki csak úgy. Gondolom azért te sem örülnél neki, ha anyukádon kívül más meglátna pucéran.

2017. dec. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
79%

Azért otthon csak nem nyit rá egy osztálytárs vagy szomszéd...

Szerintem annyi volt anyukád "baja", hogy decemberben alszol így és tipikus "jaj, gyerekem, megfázol" módba kapcsolt. Ez egyénfüggő, én például télen a felfűtött házban is csak két takaróval tudok aludni, pedig nincs idebent hideg. Nem mondta anyud esetleg hogy mi ezzel a problémája?

2017. dec. 22. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!