Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Miért nem lehet megmagyaràzni...

Miért nem lehet megmagyaràzni egy hatvanéves embernek hogy ne egyen bele mindenbe, ne mócsingoljon össze mindent?

Figyelt kérdés

Nem tudom, elmagyaràzni egy felnött embernek, nem jut el az agyàig, nem akarja felfogni sem azt a dolgot amit magyaràzunk neki.

Töltött csirke comb, vagy ràntott csirkecomb. Nagyon szereti es az a màniàja hogy a dobverö részénél a csontoról totalisan lecsupaszítja, a többit otthagyja, ha kell 10-20 db-rol leszedi. M is az a baj, szeresse egye. De milyen dolog ez, hogy mindegyiket megdézsmàlja és otthagyja, úgy hogy a felsö comb részéböl meg kilóg egy nagy csontdarab. undorítónak talàlom, gusztustalan dolog. Ö miert nem gondolja így? És mondod neki és még ugy fogja fel mintha sajnàlnàd! A kenyeret se ugy eszem hogy hopp én a héjàt szeretem , ezért körbe levàgom a héjàt.. a többiek meg egyék a csupasz kenyér belét. Milyen dolog ez? Ugy viselkedik mint egy éhenveszett. Pedig se csalàdjàba, rokonsàgàba, söt még mi gyerekei vagyunk ilyenek. Egyszerüen nem fogja fel ezt a dolgot.


2019. okt. 12. 14:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeldd akkor ketté az alsó és felső combot oszt jóvan. Ha már ilyen idióta.
2019. okt. 12. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A csirkecombokat vágd ketté még sütés elött - külön az alsó és külön a felsörészt -, akkor nincs ilyen gond. Az alsót eheti ö, a többinek meg maradnak a felsök
2019. okt. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Egyetértek az 1 és 2 válaszával.
2019. okt. 12. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 mustafa33 ***** válasza:
A bunkóság nem korfüggő. Hacsak nem 20 évvel korábban jelentkező agkori demencia.
2019. nov. 23. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!