Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Mennyire tiszteletlenség, ha...

Mennyire tiszteletlenség, ha evés közben szellentek, és az ráadásul büdös is?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 16:00
1 2
 11/13 hírnök ***** válasza:
65%
semmi baj, de ne felejts el a kaja után büfögni egy hangosat, a maradék csontot meg dobd az asztal alá!
2019. okt. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Eléggé. Nagyon utálom ha eszek és valako oda szellent. Volt már ilyen,amikor após volt nálunk,jol bevolt rúgva,ettünk és szellentett egy hatalmasat majd büfögött.Letettem az evőeszközt(odavágtam az asztalhoz) és közöltem vele,hogy nyugodtan szarjon meg okádjon a tányeromba. Megkérdeztem,hogy hogyan lehet valaki ilyen igénytelen bunkó?! Próbáljon már uralkodni a phicsáján meg a száján mert úgy kivágom,a lába nem éri a földet. Aztán nekiállt röhögni....😑😑😑
2020. jan. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Jav.: valaki odaszellent**
2020. jan. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!