Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Szerintetek normális hogy kb...

Szerintetek normális hogy kb egy 10 vagy 12 éves gyerek le bácsizott Engem 22 évesen?

Figyelt kérdés
2019. okt. 26. 19:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen idősen én sem tudtam megállapítani, hogy mit kell mondani, szóval normális.
2019. okt. 26. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kb. egy generációnyi a különbség (kb. 25 év), akkor az ember még tudja hová tenni a másikat (szülei vagy gyerekei korcsoportja). Ez a fél generációnyi különbség, azaz 10-15 év az, amikor az ember elbizonytalanodik, hogy hová tegye a másikat (saját korcsoportjához vagy nem).
2019. okt. 26. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
Nem tudom, innen fúj-e a szél, de ha mondjuk, arc- és nyakszőrzetet tetszik hordani, akkor ne tessék csodálkozni rajta. A mai huszonéves taknyosok beállhatnának a saját apjuk apukájának, ahogy kinéznek mostanában.
2019. okt. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Meg amikor majd a 16-17 éves lányok 35 éves korodban csókolomoznak, az lesz a szar érzés.
2019. okt. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Valamiért ennyi idősen nagyobbnak tűnik a korkülönbség.
2019. okt. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút normális.

Ennyi idősen én se tudtam, hogy illik köszönni egy huszonévesnek, a többi életkornál egyértelműbb volt.

A közösségi szolgálatom egy részét egy oviban dolgoztam le, és amíg nem kértem meg a gyerekeket, addig néniztek engem is, mint a dadusokat.

Semmi meglepő vagy rossz nincs a történetben.


18/L

2019. okt. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem nagyon tud zavarni az ilyesmi :S Persze, tudom, hogy érthető reakció a részükről.

És vicces, hogy pár év múlva mennyire eltűnik ez a különbség. Én 27 vagyok és munkahelyen az új 19 kollégával kb első naptól jó haverok lettünk. Tesómnak, aki 25, a csapatból egy 18 éves srác lett nagy cimborája:D

Nem is beszélve arról, hogy 25 voltam mikor jártam rajzolni, festeni és egyre többet beszélgettünk ott egy lánnyal. Randizni szeretett volna és hát kiderült, hogy 16(!) éves volt.

Eltűnnek ezek az évek.

2019. okt. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Nekem is vannak ilyesmi sztoriaim. 13 éves voltam, mikor egy 6 éves megkérdezte tőlem, hogy már felnőtt vagyok e.

17 évesen néniztek kis iskolások.

Most 21 évesen is sok idő töltök gyerekek között, még a 11 éves is nénizik.

2019. okt. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!